o GLASS BLOCKS s.r.o.

 

Naše firma je se zabývá výrobou i realizací především skleněných stavebních produktů a souvisejího sortimentu.

» prodejem a realizací skleněných tvárnic - luxfer. Provozujeme velkobchod i maloobchod, e-shop pro koncové zákazníky jsme zřídili krásný showroom v Praze na Krejcárku, kde si můžete prohlédnout nejen samotný sortiment, ale také jak vypadají tvárnice realizované naší firmou. Disponujeme certifikáty odbornosti a to nejen na speciální konstrukce (protipožární, bezpečnostní aj.), ale i na různé způsoby montáže.

» další velkou částí zaměření firmy je výroba a realizace celoskleněných dveří, křídlových i posuvných, které vyrábíme vždy na zakázku a to bez jakéhokoliv cenového příplatku. Dovážíme také kování pro skleněné dveře italského výrobce CASMA. Dodávka vč. realizace je u nás zaručena. Dále dodáváme skleněné desky před krby, skleněné panely za kuchyňské linky, skleněná zábradlí, fixní skla apod.

» Prodáváme a montujeme samonosné zasklení - Copilit ( Profilit )

» Jsme výhradní dovozci celoskleněných cihel Mattone Poesia

» reference: Za léta fungování se můžeme pochlubit stovkami spokojených zákazníků, kterým jsme realizovali luxferové stěny, skleněné dveře či kopilit. Realizujeme zakázky od drobných stěn (1 m2)  až po rozsáhlé projekty (6.000 m2). Za nějvětší důkaz dobře odvedené práce považujeme, že se k nám zákazníci opět vracejí a doporučují nás svým přátelům i obchodním partnerům.

Pokud Vás nabídka naší činnosti zaujala, rádi Vás přivítáme na našem  showroomu , nebo nám zašlete poptávku elektronicky či faxem a zpracujeme nezávaznou nabídku.