o GLASS BLOCKS s.r.o.

 

Firma Glass Blocks s.r.o. vznikla v roce 2009 sloučením firem Luxfery CZ s.r.o. a České Luxfery s.r.o. za účelem rozšíření a zlepšení kvality poskytovaných služeb. Zakládající firmy fungují na českém trhu již přes 10 let a za tuto dobu jsme získali zkušenosti, které nyní využíváme pro Vaší spokojenost.

Naše firma je se zabývá výrobou i realizací především skleněných stavebních prvků a souvisejích produktů.

» prodejem a realizací skleněných tvárnic - luxfer. Provozujeme velkobchod i maloobchod, e-shop pro koncové zákazníky jsme letos zřídili krásný showroom v Praze na Krejcárku, kde si můžete prohlédnout nejen samotný sortiment, ale samozřejmě také jak vypadají tvárnice realizované naší firmou. Jako největší firma v České Republice v oblasti luxfer jsme získali nyní výhradní zastoupení na polského výrobce tvárnic Vitrosilicon a rozšířili tak dosavadní sortiment na českém trhu. Disponujeme certifikáty odbornosti a to na specielní příčky ( protipožární, bezpečnostní..) ale i na různé způsoby montáže.

» další velkou částí zaměření firmy je výroba a realizace celoskleněných dveří, křídlových i posuvných, které vyrábíme vždy na zakázku a to bez jakéhokoliv cenového příplatku. Dovážíme také kování pro skleněné dveře italského výrobce CASMA. Dodávka vč. realizace je u nás zaručena. Dále dodáváme skleněné desky před krby, skleněné panely za kuchyňské linky, skleněná zábradlí, fixní skla apod.

» Prodáváme a montujeme samonosné zasklení - Copilit ( Profilit )

» Jsme výhradní dovozci celoskleněných cihel Mattone Poesia a španělské keramičky AZTECA Ceramica.

» reference: Za léta fungování se můžeme pochlubit stovkami spokojených zákazníků, kterým jsme realizovali luxferové stěny, skleněné dveře či kopilit. Realizujeme zakázky od drobných stěn (1 m2)  až po rozsáhlé projekty ( 6.000 m2 ). Za nějvětší důkaz dobře odvedené práce považujeme, že se k nám zákazníci opět vracejí a doporučují nás svým přátelům i obchodním partnerům.

Pokud Vás nabídka naší činnosti zaujala, rádi Vás přivítáme na našem showroomu, nebo nám zašlete poptávku elektronicky či faxem a zpracujeme Vám nezávaznou nabídku.

 


Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.


Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.